twitter facebook google plus picasa pinterest vimeo youtube youtube

MŁODZI ZDOLNI - kurs rysunku architektonicznego w Katowicach, w Sosnowcu, w Bytomiu, w Gliwicach i w Chorzowie profesjonalnie, wszechstronnie i z pasją przygotowujący do egzaminów wstępnych z predyspozycji architektonicznych na Wydziały Architektury w Polsce i za granicą. Z nami dowiesz się czym jest architektura, urbanistyka oraz rysunek przestrzenny i strukturalny. Kurs rysunku, kreatywności i myślenia MŁODZI ZDOLNI to jedna z najlepszych szkół rysunku w Polsce, najwyższa zdawalność na Wydziały Architektury. Dołącz do Najlepszych. Zapisy trwają. Nasi Absolwenci studiują w całej Polsce: w Gliwicach, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, ... oraz m.in. w Austrii (Wiedniu), Wielkiej Brytanii (Londynie), Szkocji (Glasgow) i Danii (Kopenhaga) oraz Holandii (Delft). Zajęcia dla licealistów od września do czerwca. ZAPISY kurs@mlodzi-zdolni.com.pl oraz 790514895

MŁODZI ZDOLNI kurs rysunku architektonicznego to jedna z najlepszych Szkół rysunku w Polsce. Świadczy o tym bardzo wysoka zdawalność na Wydziały Architektury w Polsce i w Europie oraz nabyta wiedza absolwentów szkoły rysunku. Kurs  jest pełnym, kompleksowym, wszechstronnym i profesjonalnym przygotowaniem do egzaminów wstępnych na studia architektoniczne. Zajęcia przeznaczone są dla licealistów.

WYBRANA SPECJALIZACJA

Specjalizujemy się przede wszystkim w przygotowaniu kursantów na kierunek Architektura i Urbanistyka na Politechnikę Śląską w Gliwicach. Sami jesteśmy absolwentami tego kierunku. Warto pamiętać, że łącznej punktacji podlega również wynik z matematyki rozszerzonej na maturze. Osoby, które planują studiować Architekturę Wnętrz dodatkowo muszą przygotować teczkę prac rysunkowo- malarskich.

DOSKONAŁA ORGANIZACJA

Kurs rysunku MLODZI ZDOLNI wyróżnia świetna organizacja i atmosfera profesjonalnie przeprowadzonych od początku do końca zajęć. Grupy są niewielkie dzięki czemu zapewniamy stały kontakt z prowadzącymi architektami i liczne korekty prac. Skupiamy się nie tylko na teorii, ale i na praktyce. Prowadzimy multimedialne wykłady oraz interdyscyplinarne ćwiczenia.

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Kadra nauczycieli, pasjonatów rysunku i architektury, ekspertów w dziedzinie rysunku przestrzennego i strukturalnego, mgr inż. Architektów absolwentów Politechniki Śląskiej w Gliwicach jest niezwykle doświadczona, rzetelna i bardzo wymagająca, co skutkuje blisko 100% zdawalnością na najlepsze Wydziały Architektury w Polsce i za granicą.

DOGODNA LOKALIZACJA

Zajęcia z architektury prowadzone są w dogodnych dla Państwa lokalizacjach w ścisłym centrum Śląskich miast zawsze blisko Dworca PKP: w Katowicach, w Bytomiu, w Sosnowcu, w Gliwicach i w Chorzowie. Na kurs przyjeżdzają do nas uczniowie z całego Śląska i nie tylko.

PRZYSTĘPNA CENA

Oferujemy Państwu pierwsze próbne bezpłatne zajęcia. Można przyjść i porównać nasz wysoki poziom nauczania z innymi. Wystarczy zapisać się telefonicznie lub mailowo i pojawić się na zajęciach architektonicznych w wybranym terminie. Jest możliwość dołączenia do grup MLODZI ZDOLNI w ciągu roku, jeśli są miejsca. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo w dziale CENNIK