twitter facebook google plus picasa pinterest vimeo youtube youtube

MŁODZI ZDOLNI - kurs rysunku architektonicznego w Katowicach, w Sosnowcu, w Bytomiu, w Gliwicach i w Chorzowie profesjonalnie, wszechstronnie i z pasją przygotowujący do egzaminów wstępnych z predyspozycji architektonicznych na Wydziały Architektury w Polsce i za granicą. Z nami dowiesz się czym jest architektura, urbanistyka oraz rysunek przestrzenny i strukturalny. Kurs rysunku, kreatywności i myślenia MŁODZI ZDOLNI to jedna z najlepszych szkół rysunku w Polsce, najwyższa zdawalność na Wydziały Architektury. Dołącz do Najlepszych. Zapisy trwają. Nasi Absolwenci studiują w całej Polsce: w Gliwicach, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, ... oraz m.in. w Austrii (Wiedniu), Wielkiej Brytanii (Londynie), Szkocji (Glasgow) i Danii (Kopenhaga) oraz Holandii (Delft).

Z dumą prezentujemy rekomendacje o nas jednej z najlepszych szkół rysunku w Polsce – MŁODZI ZDOLNI Szkole rysunku architektonicznego. Większość kursantów u Nas to osoby z polecenia. Dziękujemy za dobre referencje. Zapraszamy na kurs rysunku architektonicznego MŁODZI ZDOLNI.

Kasia Kaczmarczyk


„Zdecydowanie polecam ten kurs wszystkim tym, którzy poważnie podchodzą do swoich planów związanych ze studiowaniem architektury (a także pokrewnych kierunków). Zajęcia są zróżnicowane, pozwalają nie tylko na naukę rysunku wieloma technikami, ale również pogłębić wiedzę z zakresu historii architektury i sporo dowiedzieć się o kompozycji. Prowadzący są wymagający i narzucają tempo pracy, które początkowo może drażnić, ale równocześnie bardzo szybko procentuje ono pod postacią ogromnej poprawy wyników. Każdy kursant może liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście, mnóstwo porad i wskazówek, szczególnie tych dotyczących egzaminów i studiowania na polskich wydziałach. Zajęcia pozwalają też bez najmniejszego problemu przygotować portfolio dla zagranicznych uczelni (wszystkie uniwersytety w Wielkiej Brytanii, na które składałam aplikację, i które wymagały portfolio rozpatrzyły moje pozytywnie). Na końcu wspomnę o „detalu”, który wielu osobom wydaje się nieistotny podczas wyboru kursu rysunku, a szkoda, bo atmosfera w czasie zajęć ma gigantyczny wpływ na motywację do rysowania. W tej dziedzinie „Młodzi Zdolni” zdecydowanie się wyróżniają – na lekcje po prostu chce się przychodzić”

 

Lidia Paluch


„Hej! Do wszystkich, którzy jeszcze się wahają nad wyborem tego kursu! To Świetny kurs, który doskonale przygotowuje na egzamin oraz studia architektoniczne. Możliwość naprawdę szybkiego rozwoju w bardzo krótkim czasie, przede wszystkim poprzez indywidualne podejście prowadzących do każdego z uczestników. Można w każdej chwili o wszystko pytać. Dodatkowo bardzo miła atmosfera i cenne wskazówki udzielane na każdych zajęciach. Przerabiane są przeróżne techniki, także każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie. Ja sama uczęszczałam tylko rok na te zajęcia, a zostałam przyjęta na Architekturę do Gliwic oraz do Wiednia, gdzie obecnie studiuję. Dlatego polecam wszystkim którzy się jeszcze nie zdecydowali, bo naprawdę warto!”

 

Daria Chmura


„Szczerze polecam! Choć stosunkowo krotko uczęszczałam na kurs udało mi się dostać na wymarzone studia w Londynie. Pełen profesjonalizm, zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych ludzi dla których architektura to pasja ! Polecam na 101 %”

 

Natalia Niestrój


„Bardzo dobry kurs, wiele uczy i do tego wspaniała atmosfera. Nie tylko nauczyłam się tam rysować od samych podstaw, ale również uwierzyłam w siebie i swoje możliwości. Dziękuje bardzo za dobre porady w trakcie kursu i gorąco polecam wszystkim osobom. Naprawdę warto! „

 

Andrzej Rygoł


„Profesjonalne podejście do każdego z osobna. Młoda prężnie działająca kadra. Kurs nie uczy tylko rysunku ale również historii, designu, projektowania, grafiki. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu w części teoretycznej i praktycznej. Na zajęciach otrzyma się cenne wskazówki oraz rady. Komponowanie plansz, modelarstwo oraz bogaty wachlarz umiejętności w posługiwaniu się nie tylko ołówkiem ale również markerami, kredkami, cienkopisem, czy malarstwo. Z tym kursem rysunku na pewno zdasz egzamin na studia projektowe.”

 

Agata Lubańska


„Miła atmosfera i indywidualne podejście, serdecznie polecam.”

 

Karolina Knopek


„Kurs na wysokim poziomie, prowadzący jest zawsze przygotowany na zajęcia. Na kursie panuje fajna atmosfera. Polecam wszystkim „

 

Karolina Ogiołda


„Doskonały kurs rozwijający nie tylko umiejętności rysunkowe, ale również kreatywne myślenie oraz miłość do architektury. Zajęcia prowadzone w ciekawy sposób, prowadzący zarażający swoją pasją, wiele materiałów i przydatnych informacji oraz nowinek ze świata architektury. Wiele tematów realizowanych w różnorodnych technikach pozwoli Ci bez stresu zmierzyć się z egzaminem wstępnym, a zdobyta wiedza i inne spojrzenie na świat zaowocuje na Twoich wymarzonych studiach.”

 

Kasia Lubańska


„Profesjonalny kurs, na wysokim poziomie, indywidualne podejście do każdego oraz bardzo przyjemna atmosfera na zajęciach, gorąco polecam!”

 

Adrianna Wycisło


„Zarówno profesjonalny, jak i wymagający kurs, dla „zielonych” w temacie oraz dla osób, które nie chcą stracić kontaktu z rysunkiem oraz wiedzą architektoniczną. Motywujący i pomocny prowadzący służy pomocą nawet po godzinach! Gorąco polecam!”

 

Paulina Brzozowska


„Profesjonalne, jak również indywidualne podejście, zajęcia pełne motywacji oraz ciekawych wiadomości o architekturze. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, gorąco polecam ! ; ))”

 

Zuzanna Kura


„Dostałam się na Architekturę Krajobrazu w Krakowie. Polecam MŁODZI ZDOLNI szkołę rysunku architektonicznego”

 

Jakub Adrianowicz


„Polecam kurs rysunku architektonicznego MŁODZI ZDOLNI”

 

Marcelina Pawlik


„Polecam kurs Młodzi Zdolni”

 

Kinga Morawska


„Miła atmosfera, profesjonalne podejście, same konkrety. Nic dodać, nic ująć!”

 

Patryk Nowak


„Wspaniała atmosfera oraz możliwość poszerzenia wiedzy. Naprawdę polecam!”

 

Mateusz Korczyński


„Polecam gorąco! Wspaniała atmosfera, najlepszy rysunek w okolicy! Możliwość poszerzania umiejętności rysowania oraz wiedzy! Polecam!”

 

Monika Maciąg


„Kurs na bardzo wysokim poziomie, zajęcia przeprowadzane w miłej atmosferze. Gorąco polecam!”

 

Elżbieta Hyla


„Polecam gorąco, dostałam się na Politechnikę Krakowską i Uniwersytet Rolniczy w Krakowie z wysokimi ocenami z egzaminu. Świetny kurs, tok nauczania dostosowany dla wielu kierunków plastycznych i do różnych uczelni w całej Polsce. Różnorodność zajęć, duża pomoc ze strony prowadzącego, właściwe ukierunkowanie myślenia, przy odrabianiu prac domowych, sukces gwarantowany.”

 

Ewelina Hipsz


„Max zadowolenia”

 

Martyna Słowińska


„Kurs, choć bardzo wymagający uczy systematyczności i gwarantuje świetne przygotowanie do egzaminów wstępnych, profesjonalne i indywidualne podejście dla każdego. Uczęszczając do młodych zdolnych zyskałam nowe spojrzenie na architekturę. Gorąco polecam dla tych, którzy chcą dostać się na archi za pierwszym razem”

 

Dorota Pałka


„Na kurs właściwie „doskoczyłam” krótko przed egzaminem, co po pierwsze nie było problemem,a po drugie okazało się być dobrą decyzją. Zajęcia odbywały się w niewielkiej grupie, dzięki czemu właściwie cały czas miałam możliwość weryfikować swoje poczynania z prowadzącym. Polecam!”

 

Kuba Jekiel


„Polecanko, pełna profeska i miła atmofsera. Moja ocena 12/8”

 

Lena Pakulska


„Bardzo dobry kurs, indywidualne podejście prowadzących, przyjemna atmosfera i przede wszystkim wysoki poziom.”

 

Izabella Serafin


„Idealny kurs dla osób, które chcą dostać się na ambitne studia. Fajna atmosfera, wymagający prowadzący, pełna mobilizacja i oczywiście zaangażowanie! Po prostu świetne przygotowanie do egzaminu”

 

Tomasz Hercog


„POLECAM !! Kurs na wysokim poziomie ! Świetna atmosfera, super grupa, profesjonalne podejście jak i przygotowanie”

 

Nina Kempa


„Świetny kurs! Małe grupy, profesjonalne podejście i miła atmosfera. Mogę polecić wszystkim niezależnie od stopnia zaawansowania”

 

Roksana Węgrzyn


„Kurs na bardzo wysokim poziomie. Zajęcia interesujące, profesjonalnie przeprowadzane, w niezwykle miłej atmosferze. Czego chcieć więcej POLECAM”

 

Dawid Samborski


„Zajecia super dla osób, które chcą iść na dobre studia związane z projektowaniem”

 

Natalia Seniuk


„Wspominam kurs jako bardzo dobre doświadczenie, które niewątpliwie pomogło mi w dostaniu się na wymarzone studia”

 

Aleks Grabiańska


„extra hiper ultra uber super kurs, lepszych nie ma:)”

 

Tomasz Drozd


„Polecam, świetny kurs rysunku!;)”

 

Marta Gasz


„kurs świetny, nauczyłam się niesamowicie dużo w niesamowicie krótkim czasie”

 

Mat Kubaj


„Kurs rysunku Młodzi zdolni. Pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego , ciekawe wskazówki przydatne podczas studiów i pracy w zawodzie architekta / projektanta. Systematyczne i zaangażowane uczestnictwo w kursie zdecydowanie przybliża nas do osiągnięcia wyznaczonego celu. W moim przypadku były to studia projektowania wnętrz. Polecam!”

 

Sabina Rehlich


„Najlepszy kurs na Śląsku ! wkręcisz się na maxa;)”

 

Nikola Weryk


„Polecam Młodych-Zdolnych! Na kursie nauczyłam się rysować architektonicznie, czego efekty widać do dziś. To nie zwykłe lekcje artystyczne – prowadzący zarażają bakcylem, kładą nacisk na bycie na bieżąco z czasopismami branżowymi. Uczęszczając tam zaczęłam żyć architekturą. Dziękuję!”

 

Klaudia Lisak


„Super kurs! Zajęcia prowadzone z zaangażowaniem i pasją, miła atmosfera, indywidualne podejście do uczestników, polecam”

 

Paulina Zięba


„Świetny kurs. Wszystkiego się można nauczyć i dowiedzieć. Pełny profesjonalizm. Polecam”

 

Lidia Paluch


„Świetny kurs, który doskonale przygotowuje na egzamin oraz studia architektoniczne. Możliwość naprawdę szybkiego rozwoju w bardzo krótkim czasie, przede wszystkim poprzez indywidualne podejście prowadzących do każdego z uczestników. Dodatkowo bardzo miła atmosfera i cenne wskazówki udzielane na każdych zajęciach.Przerabiane są przeróżne techniki, także każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie. Polecam wszystkim którzy się jeszcze nie zdecydowali, bo naprawdę warto!”

Monika Ociepka


„Bardzo dobry kurs, indywidualne podejście prowadzącego do kursantów, wymagający, w bardzo krótkim czasie można sie na nim wiele nauczyć”

 

Alicja Konopska


„Wspaniały kurs, bez problemów po nim można dostać się na wydział Architektury Politechniki Śląskiej. Zajęcia prowadzone są przez absolwentów, w sposób aktywny i wymagający pracy nad sobą Polecam.”

 

Bartek Seifert


„Rzetelne podejście do uczestników kursu i miła atmosfera”

 

Milana Popkowa


„Najlepszy kurs w którym brałam udział! Bardzo miła atmosfera, kreatywni i zdolni ludzie. Podobało mi się, że na zajęciach oprócz rysunku można zapoznać się z pracami wielkich architektów i biur architektonicznych. Ogromnym plusem dla mnie była ciągła analiza prac, omawianie i przegląd prac innych uczestników. Prowadzące są bardzo sympatyczni i wymagające, ciągle pomagają i motywują. Polecam wszystkim, którzy chcą się dostać na studia architektoniczne i tym, którzy chcą polepszyć swój rysunek na profesjonalnym poziomie.”

 

Dominika Losinszek


„Polecam ten kurs, dla osób, które chcą się nauczyć technicznej strony rysunku architektonicznego, kreatywnego zaplanowania pracy i które chcą porysować w miłym towarzystwie:)”

 

Izabela Poloczek


„Uczestniczyłam w trzech kursach i ten jest zdecydowanie moim faworytem. Polecam go każdemu kto zarówno wybiera się na wydział architektury jak i po prostu chce rozwinąć swą pasję rysowania. Pomimo tego, że prowadzący są bardzo wymagający, są bardzo sympatyczni i traktują uczestników na równi z sobą, nie wywyższają się, do każdego podchodzą bardzo indywidualnie i poświęcają tyle czasu ile trzeba żeby dana osoba mogła się czegoś nauczyć. Na zajęciach panuje przemiła wręcz domowa atmosfera. Przerabiana jest każda technika i uwaga co się, rzadko zdarza na kursach rysunków często wyświetlane są różne inspiracje, rozdawane materiały pomocnicze oraz jest dostęp do prasy architektonicznej. Po prostu kurs prowadzony jest z pasją i zaangażowaniem przez osoby bardzo zdolne, którym zależy na tym aby podzielić się swą wiedzą i doświadczeniem oraz pomóc w spełnieniu marzeń dostania się na wymarzoną uczelnię. Pozdrawiam serdecznie.”

 

Dawid Brzezowski


„Świetny kurs! Mimo iż ostatecznie wybrałem inną ścieżkę kariery tj. budownictwo to zajęcia pobudziły moją wyobraźnię przestrzenną, a uzyskana wiedza oraz dostęp do stron i literatury architektonicznej rzuciły nowe spojrzenie na obiekty oraz idee ich współgrania z otoczeniem. Rysunek stał się jedną z moich pasji, bardzo miło wspominam zajęcia, wymagające ale prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze. Polecam wszystkim kandydatom na studia architektoniczne jak również pasjonatom rysunku chcącym rozwinąć swoje umiejętności!”

 

Gosia Krzak


„Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam akurat ten kurs rysunku a nie inny ; ) Na zajęciach panuje miła atmosfera a prowadzący podchodzą indywidualnie do każdego uczestnika. Wybrałam się na kurs niedługo przed egzaminami wstępnymi na uczelnie i dzięki ich profesjonalnemu podejściu udało mi się nauczyć wielu ciekawych rzeczy i dostałam się na wymarzone studia. Szczerze polecam”

 

Marta Dawidziuk


„Polecam Szkołę rysunku architektonicznego MŁODZI ZDOLNI”

 

Agnieszka Przybył


„Polecam kurs rysunku Młodzi Zdolni!”

 

Amanda Hounkpatin


„Polecam!”

 

Marta Kurzok


„Polecam kurs rysunku Młodzi Zdolni ;)”

 

Mateusz Kiercz


„Polecam!”

 

Karolina Różańska


„Polecam”

 

Ada Wycisło


„Polecam kurs rysunku Młodych Zdolnych!”

 

Marta Wiśniewska


„Polecam Młodzi Zdolni”

 

Daria Chmura


„Polecam kurs Młodzi Zdolni”

 

Ula Nowak


„Polecam kurs rysunku architektonicznego Młodzi Zdolni”

 

Monika Maciąg


„Polecam kurs rysunku architektonicznego Młodzi Zdolni”

 

Hania Pstraś


„Polecam kurs rysunku MŁODZI ZDOLNI”

 

Jędrzej Silski


„Polecam :)”

 

Alicja Błotny


„Polecam Młodzi Zdolni”

 

Marta Płatek


„Polecam kurs rysunku Młodzi Zdolni”

 

Paulina Młynek


„Polecam Młodzi Zdolni :)”

 

Monika Adamczyk


„Polecam kurs rysunku architektonicznego Młodzi Zdolni :)”

 

Karolina Ogiołda

10414857_700096646744465_1525223596640965752_n
„Polecam”

 

Natalia Niestrój


„Polecam”

 

Paulina Konc


„Polecam”

 

Kamil Jakóbczyk


„Polecam MŁODZI ZDOLNI :)”

 

Katarzyna Donocik


„Polecam kurs architektury i rysunku MŁODZI ZDOLNI”

 

Andrzej Rygoł


„Polecam !!!”

 

Ewelina Mamet


„Polecam MŁODZI ZDOLNI”

 

Karolina Jaworska


„Polecam „

 

Daria Kapelińska


„Polecam :) :) :)

 

Dawid Drożdż


„Polecam kurs rysunku architektonicznego Młodzi Zdolni”

 

Ania Grzyb


„Polecam”

 

Adam Kokoszka


„Polecam MŁODZI ZDOLNI”

 

Magdalena Makarewicz


„Polecam kurs rysunku Młodych Zdolnych :)”