twitter facebook google plus picasa pinterest vimeo youtube youtube

MŁODZI ZDOLNI - kurs rysunku architektonicznego w Katowicach, w Sosnowcu, w Bytomiu, w Gliwicach i w Chorzowie profesjonalnie, wszechstronnie i z pasją przygotowujący do egzaminów wstępnych z predyspozycji architektonicznych na Wydziały Architektury w Polsce i za granicą. Z nami dowiesz się czym jest architektura, urbanistyka oraz rysunek przestrzenny i strukturalny. Kurs rysunku, kreatywności i myślenia MŁODZI ZDOLNI to jedna z najlepszych szkół rysunku w Polsce, najwyższa zdawalność na Wydziały Architektury. Dołącz do Najlepszych. Zapisy trwają. Nasi Absolwenci studiują w całej Polsce: w Gliwicach, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, ... oraz m.in. w Austrii (Wiedniu), Wielkiej Brytanii (Londynie), Szkocji (Glasgow) i Danii (Kopenhaga) oraz Holandii (Delft). Zajęcia dla licealistów od września do czerwca. ZAPISY kurs@mlodzi-zdolni.com.pl oraz 790514895

Prezentujemy Państwu kilka wybranych opinii na temat jednej z najlepszych szkół rysunku w Polsce o czym świadczy wysoka zdawalność na Wydziały Architektury – Szkoły rysunku architektonicznego MŁODZI ZDOLNI. Kursanci i absolwenci dziękujemy Wam za miłe i szczere słowa to dodaje nam motywacji do dalszej pracy na zajęciach i podnoszenia cały czas poziomu Szkoły.

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ W GLIWICACH

„MŁODZI ZDOLNI to najlepszy kurs rysunku w okolicy, dogodna lokalizacja, przystępna cena, najwyższy poziom, super prowadzący i ciągła motywacja. Widzę, że dzięki Wam rozwijam się architektonicznie i dostałam się na studia dzienne. Dziękuję Wam MŁODZI ZDOLNI”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ WNĘTRZ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ W GLIWICACH

„Kurs rysunku MŁODZI ZDOLNI to swobodny i przyjemny tryb prowadzenia zajęć, jednak dający bardzo duże efeky wszechstronne, nie tylko pod wybrany temat i uczelnię. Bardzo podobało mi się to, że prowadzący nie narzucali maniery, lecz pomagali w kreowaniu własnego stylu.”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ I KRAKOWSKĄ

„Kurs MŁODZI ZDOLNI w Bytomiu świetnie przygotował mnie do egzaminu na wymarzone studia… Żartuję. To tak oczywiste,
że nawet nie warto wspominać.Tym co chciałabym podkreślić jest motywacja i pasja jaką można się zarazić
na zajęciach.To właśnie wyróżnia spośród innych kursów rysunku,a w połączeniu z profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego ucznia – czyni kurs rysunku architektonicznego MŁODZI ZDOLNI bezkonkurencyjnym. :)”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ I POZNAŃSKĄ

„Najlepsza szkoła rysunku w okolicy, uczą myśleć architektonicznie, ciekawe energetyzujące zajęcia, entuzjastyczni prowadzący, nie narzucają manier
rysunkowych. Polecam, studentka architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.”

 

DOSTAŁEM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ I GDAŃSKĄ

„Miła atmosfera, sprzyjająca nie tylko temu aby zdać pomyślnie egzamin, ale także aby pogłębić swoje pasje,
bądź je w sobie odnaleźć. Mi wystarczył rok uczęszczania na zajęcia MŁODZI ZDOLNI w Sosnowcu, aby osiągnąć swój cel,
więc jak ja potrafię to zrobi to każdy”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ W GLIWICACH

„MŁODZI ZDOLNI zawdzięczam wszystko co dziś wiem nie tylko o rysowaniu ale i o architekturze.Najbardziej cenię to że na każdych zajęciach MŁODZI ZDOLNI moje prace były indywidualnie omawiane i otrzymywałem bardzo wiele wskazówek na ich temat. Dzięki temu rysowanie zaczęło mi sprawiać wiele radości, szczególnie wtedy,gdy dostrzegałem postępy jakie robiłem przy każdym następnym rysunku.Umożliwiło mi to dostanie się na moje wymarzone studia.O atmosferze na kursie MŁODZI ZDOLNI mogę powiedzieć tak: nie chciało się stamtąd wracać do domu. Gorąco polecam!”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ WNĘTRZ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ I NA ASP DO WROCŁAWIA

„Bardzo późno zdecydowałam się co chcę robić w życiu. Od zawsze lubiłam rysować więc pomysł bycia Architektem bardzo mi się spodobał.Był tylko jeden problem – egzaminy wstępne na studia…Nie żałuję ani trochę, a kurs MŁODZI ZDOLNI bardzo polecam! Miła atmosfera, świetni nauczyciele i przede wszystkim znakomite przygotowanie do egzaminów.Teraz mogę zacząć studiować Architekturę na wymarzonej uczelni. MŁODZI ZDOLNI w Bytomiu dziękuję za wszystko ”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ W GLIWICACH

„To, że udało mi się dostać na wymarzony kierunek studiów mogę śmiało zawdzięczyć wspaniałej ekipie MŁODZI ZDOLNI.
Świetna atmosfera, doskonała organizacja oraz ogromne doświadczenie prowadzących w MŁODZI ZDOLNI sprawia, że zajęcia
prowadzone są na tyle profesjonalnie, że każdy jest w stanie nauczyć się dobrze rysować, czego świadectwem jesteśmy my – absolwenci. Wielkim atutem kurs MŁODZI ZDOLNI jest to, że do każdego ucznia podchodzi się indywidualnie, co bardzo ułatwia i przyspiesza naukę.Trzeba dodać, że ekipa prowadząca MŁODZI ZDOLNI to doświadczeni architekci, tak więc zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie.Każda chwila spędzona na zajęciach MŁODZI ZDOLNI była czymś szczególnym. Nie dość, że bardzo dużo udało mi się w ten rok nauczyć,to dodatkowo poznałem wiele wspaniałych ludzi, których łączy ta sama pasja i którzy dążą w końcu do tego samego celu. Z całego serca polecam kurs MŁODZI ZDOLNI w centrum Katowic, a jednocześnie dziękuję za każdą chwilę mi poświęconą.”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ I WROCŁAWSKĄ

„Dzięki Wam MŁODZI ZDOLNI dostałam się na architekturę. Dziękuję z całego serca.”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ I WARSZAWSKĄ

„Na kurs MŁODZI ZDOLNI uczęszczałam od września i uważam, że był to dla mnie wspaniały czas.
Te miesiące spędziłam w rewelacyjnym gronie kursantów oraz wspaniałych nauczycieli.
są serdecznymi i ciepłymi osobami które wymagają, ale mają do tego podstawy- świetnie uczą:)
Miałam do czynienia z innym kursem rysunku na wymarzonej uczelni, ale jak szybko tam przyszłam tak szybko przerażona uciekłam, bo nikt nie poświęcał mi czasu.MŁODZI ZDOLNI do każdego potrafią podejść indywidualnie i profesjonalnie nawet do mnie (osoby niesamowicie nerwowej i chaotycznej…).Z całego serca polecam kurs MŁODZI ZDOLNI, ponieważ ze mnie niesamowitego lenia MŁODZI ZDOLNI zrobili osobę pilną, która dostała się na wymarzone studia (nie będąc skromną) ze świetnym wynikiem:) ”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ WARSZAWSKĄ I KRAKOWSKĄ

„Każdemu kto marzy o studiowaniu architektury gorąco polecam kurs MŁODZI ZDOLNI.Zajęcia nie tylko przygotowały mnie do egzaminu, ale również były miłym i odprężającym elementem tygodnia pełnego przedmaturalnego stresu. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i wsparcie jakie otrzymałem na zajęciach MŁODZI ZDOLNI w Katowicach.”

 

DOSTAŁEM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ W GLIWICACH

„Z wielka przyjemnoscia polecam kurs rysunku architektonicznego MŁODZI ZDOLNI, ponieważ każdy kursant jest tam traktowany indywidualnie, dzieki czemu potrafi rozwinąć wlasną wyobraźnię i nabyć wiele przydatnych umiejętności.
Atmosfera jest niezwykle przyjemna, można poznać także wspaniałych ludzi. W przyszlości zamierzam zostać
architektem i jestem pełen optymizmu, że mi sie to uda. Dziekuję za wspaniały czas, nabyte umiejetności, nie żałuję żadnej chwili, którą spędzilem na zajęciach MŁODZI ZDOLNI w Sosnowcu. Polecam”

 

DOSTAŁEM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ WNĘTRZ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ W GLIWICACH

„To dzięki nim na poważnie zacząłem myśleć o studiowaniu architektury.
Byli pierwszymi, którzy pokazali mi jak dobrze posługiwać się ołówkiem :–) oraz czym może być architektura.
Minęły dwa lata, a dziś mogę już nazwać się studentem kierunku Architektura i Urbanistyka.
Kurs MŁODZI ZDOLNI w ich wydaniu to nie tylko nauka rysunku, lecz także miła atmosfera, indywidualne podejście
no i oczywiście najlepsze wyjazdy plenerowe ”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ W GLIWICACH

„Chociaż kariera architekta zawsze wydawała mi się ciekawa, to długo nie wierzyłam w swoje umiejętności w tym kierunku.
Dlatego późno, bo dopiero niecały rok przed maturą uznałam, że chce jednak spróbować swoich sił i studiować właśnie architekturę i urbanistykę. Ponieważ czasu zostało niewiele, chciałam szybko znaleźć dobry kurs rysunku i ostro przyłożyć się do rysowania. Od razu przekonałam się, że dobrze wybrałam. Zajęcia MŁODZI ZDOLNI zawsze łączyły przyjemne z pożytecznym. W ciągu tego roku wiele się nauczyłam i uwierzyłam w swoje siły. Dziś wiem, że gdyby nie kurs rysunku MŁODZI ZDOLNI, to dziś nie byłabym studentką architektury. W pamięci zostanie mi miła atmosfera, wielkie sekrety rysowania (do czego tak na prawdę służy gumka chlebowa, czy jak bezbłędnie narysować drzewo…)oraz oczywiście sami prowadzący. Bardzo im dziękuję i polecam innym, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś więcej o rysunku.”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ I POZNAŃSKĄ

„Na zajęcia uczestniczyłam tylko rok, ale wspominam je bardzo dobrze.
Kompetentni prowadzący, ciekawe tematy i miła atmosfera zajęć, przyczyniły się do mojego sukcesu w egzaminach na wydziały architektury w Gliwicach i Poznaniu. Dzięki prowadzącym MŁODZI ZDOLNI poznałam specyfikę rysunku wymaganego na poszczególnych uczelniach, podstawy perspektywy i kompozycji. Zdecydowanie polecam kurs rysunku architektonicznego MŁODZI ZDOLNI ;)”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ I OPOLSKĄ

„Dokładnie dwa lata temu dowiedziałam się że aby zostać architektem nie wystarczą dobre oceny i świetne wyniki matur, trzeba rysować. Kiedy się już odważyłam iść na kurs okazało się ze nie potrafię nawet skonstruować sześcianu podczas gdy inni rysują uliczki, statki kosmiczne i domki modernistyczne.Jednak konkurencja motywowała mnie do działania, a konsultacje na początku każdych zajęć uświadamiały mi czego jeszcze muszę się nauczyć. Wygodnym dla mnie rozwiązaniem była możliwość wyboru grupy.Luźna atmosfera sprawiała, że chętnie przychodziłam na zajęcia MŁODZI ZDOLNI. Jak widać prawie dwa lata pod czujnym okiem architektów pomogło mi dojść do celu i bez problemu zdać egzamin na Politechnice Śląskiej. Gorąco polecam i z serca dziękuję.”

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ KRAJOBRAZU DO KRAKOWA

„Atmosfera, kwalifikacje i przygotowanie naszych rysunkowych mentorów jest zdecydowanie na plus. Dobrą radą, dobrym żartem i wreszcie dobrym szrafem na twoim rysunku zawsze cię uraczą.A pomysły na zajęcia MŁODZI ZDOLNI, ciekawe plenery, mam co wspominać.Pamiętam, że pierwsze zajęcia przeraziły zarówno mnie jak i każdego kto na nie poszedł, bo nagle zdajesz sobie sprawę jak mało wiesz o rysunku.A teraz, półtora roku później, idę na architekturę i urbanistykę i dobrze wiem, że nie udałoby mi się to bez kursu rysunku MŁODZI ZDOLNI w Bytomiu, ani bez Was. Dzięki MŁODZI ZDOLNI :)”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ WNĘTRZ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ W GLIWICACH

„Wybór kursu MŁODZI ZDOLNI to zdecydowanie jedna z moich lepszych decyzji:) Prowadzącym udało się wycisnąć ze mnie naprawdę dużo w ciągu roku, dzięki czemu zająłem wysokie miejsca w rekrutacji w Poznaniu, w Krakowie i Gliwicach.
Bardzo podobał mi się sposób prowadzenia zajęć i wzajemne wypełnianie się naszych nauczycieli
Również w chwilach zwątpienia, bądź po prostu małego lenistwa, MŁODZI ZDOLNI potrafili odpowiednio zmobilizować do odrabiania zadań, za co jestem dziś im wdzięczny. Naprawdę polecam jest to dobra droga do spełnienia marzeń o zostaniu architektem :)”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ I WARSZAWSKĄ

„Z całą pewnością i wielką przyjemnością mogę stwierdzić,że kurs MŁODZI ZDOLNI przyczynił się do tego, że jestem studentką wydziału Architektury i Urbanistyki w Gliwicach:) Atmosfera na zajęciach MŁODZI ZDOLNI genialna, „nauczyciele”;)- wspaniali ludzie:) Każdy, bez wątpienia, będzie za tym tęsknić. Dzięki za wszystko:)
Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym:)”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ I KRAKOWSKĄ

„Zajęcia MŁODZI ZDOLNI są prowadzone w bardzo miłej i dogodnej atmosferze, a każdy z kursantów MŁODZI ZDOLNI jest traktowany indywidualnie co pozwala rozwinąć własną wyobraźnie oraz popracować nad swoimi umiejętnościami.
Końcowe rezultaty zawdzięczam wspaniałym prowadzącym, tak więc gorąco polecam kurs rysunku architektonicznego MŁODZI ZDOLNI w Bytomiu”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ WNĘTRZ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ W GLIWICACH

„Gorąco polecam kurs rysunku MŁODZI ZDOLNI w Katowicach wszystkim,którzy marzą o studiach architektonicznych. Przez rok uczęszczania na zajęcia,dzięki radom i pomocy chłopaków poczyniłem wielkie postępy w rysowaniu.
Najlepiej świadczą o tym moje rysunki i fakt, że bez problemu dostałem się na studia na kierunek Architektura i Urbanistyka na Politechnice Wrocławskiej. Szczególnie dobrze wspominam świetną atmosferę na zajęciach i wielkie zaangażowanie prowadzących (czasami chyba nawet większe niż moje :D). Bardzo podobało mi się też indywidualne podejście do każdego kursanta, tematy jakie dostawaliśmy były dopasowane do naszych umiejętności i nigdy się nie powtarzały.
Nie żałuje ani jednej minuty spędzonej na tych zajęciach. Jeszcze raz POLECAM MŁODZI ZDOLNI.”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ I WROCŁAWSKA

„Mogę stwierdzić, że są w pełni profesjonalistami, dobrze znającymi się na rysunku, a pracy z nimi towarzyszy przyjemna atmosfera. Dzięki MŁODZI ZDOLNI dostałam się na wymarzone studia – Architektura i Urbanistyka na Politechnice Wrocławskiej.

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ POZNAŃSKĄ I ŁÓDZKĄ

„Chcę być ARCHITEKTEM, chcę studiować Architekturę i Urbanistykę, chcę zostawić coś po sobie na tym świecie, chcę temu poświęcić całe swoje życie, to jest mój cel, pasja, hobby…Z pewnością są to słowa które każdemu z was, odwiedzający ta stronę, zabłądziły gdzieś w myślach…W moim przypadku właśnie tak było, chciałem tego, jednak nie wiedziałem którędy droga.Kurs MŁODZI ZDOLNI to nie tylko sztuka rysowania (jednak w największym stopniu),to także zdobywanie wiadomości o zasadach tworzenia architektury, poznawanie różnego rodzaju budowli i konstrukcji,a także „trendów” panujących w tym zawodzie, i moim zdaniem co najważniejsze, rozwijanie WYOBRAŹNI. Tak, jest to z pewnością najważniejszy element pasujący do naszej układanki zwanej ARCHITEKT.To dzięki wam zacząłem inaczej postrzegać świat oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa:)90% ciężka praca 5% talent 5% szczęście:)przede wszystkim ciężka praca, ale to co sie działo na kursie MŁODZI ZDOLNI, nigdy tego nie zapomnę,
wyjątkowi ludzie, atmosfeta, no i oczywiście nauczyciele, którzy są temu wszystkiemu winni:) Jeśli jeszcze raz bym miał wybierać, dokonał bym tego samego wyboru:) MŁODZI ZDOLNI Dzięki za wszystko:)”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ W GLIWICACH

„Z przyjemnością będę wspominać zajęcia MŁODZI ZDOLNI.Rysuje się w miłej atmosferze, prowadzący są dobrze przygotowani, grupy nie są bardzo liczne tak więc każdemu kursantowi poświęcana jest uwaga. Zawsze można liczyć na konkretny komentarz do pracy, wskazówki do rysunku czy wyjaśnienie błędów. MŁODZI ZDOLNI Dzięki za wszystko :)”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ WARSZAWSKĄ

„Całe życie rysowałam. Wszystko co widziałam dookoła zdawało się być warte uwiecznienia.Na „Architekturę i Urbanistykę” zdecydowałam się bardzo późno.Jednak już na początku zajęć przekonałam się,że aby to osiągnąć muszę pracować ciężej niż mi się wydaje.Po pierwszych zajęciach bacznie przyglądając się perspektywie budynków.Jak to jest możliwe, że przez wszystkie te lata tego nie widziałam? Zaczęłam wszystko postrzegać inaczej, inaczej patrzeć na to co mnie otacza.Byłam zafascynowana już od początku. Pragnęłam dowiedzieć się więcej.Okazało się, że jednak nie potrafię rysować, ale miałam zamiar zmienić to z ich pomocą.I udało się. Warto było pójść na właśnie kurs MŁODZI ZDOLNI, dzięki któremu jestem teraz tam gdzie moje miejsce. Dzięki, któremu będę spełniać swoje pasje i marzenia.”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ W GLIWICACH

„Architektura zawsze mnie pociągała, ale wiedziałem że trzeba przejść przez egzamin z rysunku…Poszedłem na pierwsze zajęcia. W końcu były darmowe, i tak zostałem na rok spełniając marzenie o studiowaniu.Dziękuje za wytrwałość i zachęcam wszystkich do nauki rysunku architektonicznego pod okiem MŁODZI ZDOLNI.”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ WROCŁAWSKĄ I ŚLĄSKĄ

„MŁODZI ZDOLNI- Najlepszy kurs rysunku technicznego, luźna atmosfera na zajeciach,prowadzący, którzy dają obiektywne korekty i doradzają jak można rozwiązać temat pracy.Doskonale przygotowywują pod Politechniki Śląską i Wrocławską.Zajęcia plenerowe organizowane są w ciekawych miejscach. Jednym słowem wiecej nic nie potrzeba, tylko zapisać się na kurs MŁODZI ZDOLNI;p”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ WROCŁAWSKĄ

„Kurs MŁODZI ZDOLNI umożliwił mi bez nudy i w miłym towarzystwie na poznanie podstawowych zasad obowiązujących w rysunku. Prowadzący sa zawsze mili i chętni do pomocy.Kolejną zaletą MŁODZI ZDOLNI są wyjazdy plenerowe do takich miejsc jak Muzeum, miejskie skwery, parki, czy wreście salon samochodowy. Bardzo cieszę się, że mogłem uczestniczyć w najlepszym kursie rysunku architektonicznego MŁODZI ZDOLNI w Katowicach.”

 

DOSTAŁAM SIĘ NA ARCHITEKTURĘ I URBANISTYKĘ NA POLITECHNIKĘ ŚLĄSKĄ W GLIWICACH

„Kiedyś nie sądziłam, ze uda mi się spełnić moje marzenie, ale dzieki Wam MŁODZI ZDOLNI udało się. Nigdy nie watpiliście we mnie i zawsze poświęcaliście mi maksimum czasu.Bardzo dziekuję. Było super!:)”